17 Jan, 2018

Arendusjuht

  • Malmerk Klaasium OÜ tööpakkumised
  • Tallinn, Estland
Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time Ehituse / Kinnisvara Juhtimise Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description

Pakume tööd ARENDUSJUHILE

Malmerk Klaasium on 2013. aastal asutatud ettevõte, mis kuulub Malmerk Kontserni. Ettevõtte põhitegevuseks on klaas-alumiinium-toodete valmistamine ja paigaldus (rõdu- ja terrassiklaasid, rõdupiirded, varikatused, alumiiniumprofiilidest talveaiad, klaasvaheseinad jms).
Ettevõte pakub erinevatel ehitusturgudel kõrgekvaliteedilist toodangut ja teenust. Oluline osa tegevusest on suunatud välisturgudele, peaasjalikult Skandinaaviasse.

Tööülesanded

  • ettevõtte protsesside, töövahendite ja praktikate analüüsimine
  • arendus- ja parendusprojektide loomine ning läbiviimine
  • uute ja uuendatud protsesside ja töövahendite ettevõttes juurutamine
  • protsesside mõõdikute välja töötamine ja juurutamine
  • osalemine ettevõtte strateegia loomisel

Tööandja pakub

Omalt poolt pakume

  • erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • häid töötingimusi
  • stabiilset ja positiivset töökeskkonda
  • toredat kollektiivi

Tööle asumise aeg  esimesel võimalusel

Nõutud

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti ja inglise keele oskus
  • kvaliteedijuhtimise- ja protsesside arendusalane töökogemus
  • iseseisev, algatusvõimeline ja järjekindel
  • täpsus, kohusetundlikkus ja ausus
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, viisakus

Kasuks tuleb

  • vene keele oskus
  • kogemus tootmisettevõttes või ehitusvaldkonnas

Nõutud haridus

Kõrghardidus

Nõutud töökogemus

Lisainfo telefonil

659 9240

Kandideerin