17 Jan, 2018

Projekteerija

€1.200 - €2.000 kuus
  • Aluver Tootmine OÜ
  • Külitse, Kambja, Estland
Täistööaeg - Full Time Arhitektuuri / Disaini Ehituse / Kinnisvara Mehaanika / Tehnika Muud

Töö kirjeldus - job description

Aluver Tootmine OÜ tegeleb alumiiniumprofiilidest avatäidete - akende, uste fassaadide tootmise ja paigaldamisega.

Meie eesmärk on olla usaldusväärne koostööpartner pakkudes tänapäevaseid energiasäästlikke avatäiteid.

Tööülesanded

  • Tehniliste lahenduste väljatöötamine vastavalt lähteülesandele
  • Insenertehniliste tugevusarvutuste teostamine
  • Kooskõlastusjooniste koostamine
  • Tööprojektide ja tootejooniste koostamine ning kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus (ehitusinsener) või kõrgharidus omandamisel
  • Erialaste normide ning standardite tundmine ja neis orienteerumine
  • Erialaste arvutiprogrammide kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Kindlat töösuhet

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Kontaktisik - Contact

Ardi Püssa

Lisainfo telefonil

5156731

Kandideerin