Online Counter
02 Jul, 2020

Pagar/Kondiiter

€7.00 - €8.00 tunnis
  • Fresco Partners OÜ
  • Kadriorg, Tallinn, Estonia
Full Time,   Osalise ajaga,   Täisajaga,   Vahetustega   AJUTINE TÖÖ / AJUTISE TÖÖ / AJUTISED TÖÖKOHAD Food & Beverages Food Services Hooajalised / Hooajatöö / Hooajalised tööd / Ajutine töö Kokk / Peakokk / Abikokk Noortele sobib ka Pagar / Pagar Kondiiter / Pagari Toitlustuse Tööotsijale 45 pluss Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Ajalooline kohvik Katharinenthal ootab oma kollektiivi KOGEMUSTEGA KONDIITRIT, kel sära silmis ja soov saada Tallinna ühe parima toitlustusasutuse asendamatuks liikmeks.

Töö kirjeldus:

Tooraine vastuvõtt ja dokumenteerimine

Pagaritoodete valmistamine

Kondiitritoodete valmistamine

Toodangu pakendamine

Tellimuste komplekteerimine

Nõudmised kandidaadile:

Eelnev töökogemus samas valdkonnas

Teadmised ja oskused pagari- ja kondiitritoodete valmistamiseks

Teadmised toiduhügieenist

Puhtus ja korrektsus

Innovaatilisus

Meie pakume:

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Rõõmsat ja toetavat meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Saada meile oma CV info@katharinenthal.ee

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Pagar, kondiiter, peakondiiter, köögiabiline, küpsetaja, hobikokk

Ametid - Occupations

Food Preparation-Cooking, General-Other: Food Services