15 Feb, 2018

Kuller / kaubikujuht

€850 - €1.100 kuus
  • Veoxpress Oü
  • Tallinn, Estland
Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time Transpordi / Logistika

Töö kirjeldus - job description

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma ridadesse uusi kullereid / kaubikujuhte, täpsemalt otsime kahele erinevale tööle.

  • 1) Pakivedu Saue piirkonnas, tööaeg E-R, 7:00-16:00, depoos pakkide peale laadimine kaubikusse, skanneerimine, pakkide sorteerimine ning laialivedu Saue piirkonnas, töö sobilik ka naisterahvale.

  • 2) Jaekaupluse e-poe tellimuste transport eraisikutele kodudesse Tallinnas ja Harjumaal, töö toimub graafiku alusel lühike ja pikk nädal, kahel korral kuus tuleb tööd teha nädalavahetusel, tööpäeva pikkus 9:30-21:00, töö sobilik pigem meesterahvale.
  • Tööle kandideerimisel palume teil märkida milline ametioht teid huvitab

Tööandja pakub

Omalt poolt pakume

  • Motiveerivat töötasu, 2 nädalat ettevõtte kulul kodus käimist firma kaubikuga
  • Tööriietust
  • Töötelefoni
  • Uusi ja korralike veovahendeid töö tegemiseks

Nõutud

Nõudmised kandidaadile

  • B-kategooria juhiload
  • Kiire taibuga, kohusetundlik, tulemustele orienteeritud
  • Hea tehnilise taibuga, kellaaegadest kinnipidaja, hea suhtleja, sõbralik, viisakas
  • On läbinud lõppastme koolituse ja tunneb Tallinna linna suurimaid teid ja tänavaid

Nõutud töökogemus

Kasuks tuleb

  • Kaubiku juhtimise kogemus
  • Töökogemus autojuhina
  • Vene keele oskus

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Kontaktisik - Contact

Jüri Karisma

Lisainfo telefonil

5017989

Kandideerin