Online Counter
02 Jul, 2020

Linnaarengu peaspetsialist

  • Pärnu Linnavalitsus
  • Suur-Sepa 16, Pärnu, Pärnu County, Estonia
Full Time   Avalik teenistus

Töö kirjeldus - job description.

Linnaarengu peaspetsialisti

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linna põhisuundade kavandamine, Pärnu linna arengukava koostamine ja erinevate osapoolte koostöö koordineerimine, linna arengu jaoks vajalike statistiliste ülevaadete koostamine, uuringute tellimine ning läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile:

» kõrgharidus (linnaplaneerimine, sotsioloogia, majandus, keskkonnakorraldus, avalik haldus)

» otsustus- ja vastutusvõime » vähemalt 2-aastane erialane töökogemus

» väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus, pingetaluvus

» väga hea eesti ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:

» strateegilise planeerimise kogemus

» avalikus sektoris töötamise kogemus

Omalt poolt pakume:

» erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd

» eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas

» 35 kalendripäeva puhkust

Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 26. juuliks 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”linnaarengu peaspetsialist ” Info telefonil 444 8361

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

linnaareng, peaspetsialist