Online Counter
02 Jul, 2020

Teedespetsialist

  • Pärnu Linnavalitsus
  • Suur-Sepa 16, Pärnu, Pärnu County, Estonia
Full Time   Ehitus / kinnisvara

Töö kirjeldus - job description.

Pärnu linnavalitsus otsib oma meeskonda

teedespetsialisti

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linnas teede ja tänavate teehoiu (teetööde kavandamine, ehitamine ja remontimine, teehooldus) korraldamine, järelevalve ja teeregistri pidamine.

Nõudmised kandidaadile: » tehniline kõrg- või eriharidus, soovitavalt teede-, ehitus- või transpordialane

» vähemalt 3-aastane erialane töökogemus

» väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus, pingetaluvus, otsustus- ja vastutusvõime

» b-kategooria juhiluba

» hea arvutioskus

Kasuks tuleb:

» avalikus sektoris töötamise kogemus

Omalt poolt pakume:

» erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd

» eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas

» 35 kalendripäeva puhkust

Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 26. juuliks 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”teedespetsialist ” Info telefonil 444 8302

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

teedespetsialist, logistika, transport, ehitus