25 Oct, 2018

Taksojuht

€1,500 - €2,000 kuus
  • Bongo oü "Bongo Takso"
  • Tallinn, Estland
Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time Autojuht / Autojuhtide / Autojuhi

Töö kirjeldus - job description

BONGO TAKSO kutsub tööle taksojuhte.
Meil on hea töökeskkond ja sõbralik personal!
Omalt poolt pakume: - Korralikke rendisõidukeid
Tööd võite teha ka oma sõidukiga
Nõudmised kandidaadile:
• Töökus, ausus, tellimustega arvestamine
• Oskus ja soov olla sõbralik ja heatahtlik klientidega ning pakkuda neile parimat teenindust
Kaardimakse võimalus on kõikides sõidukites!
Päevas võimalus täita keskmiselt 25-35 tellimust
Lisainfo telefonil +37255599952 +37253530707

BoNgo Takso предлагает работу водителям на арендных машинах или же на своем автомобиле.
Опыт необязателен.
Что отличает нас от других фирм:
Ухоженные, обслуженные машины!
Самое важное: порядочные клиенты!
Все машины оснащены банковскими терминалами!
В день вы сможете выполнить от 25 - 35 заказов
Дополнительная информация:
+37255599952 +37253530707

Pilt - Picture

Kontaktisik - Contact

+37255599952

Lisainfo telefonil

+37253530707

Soovin kandideerida