Online Counter
05 Aug, 2020

Autoremondilukksepp Pärnus

€1,400 kuus
  • Lille Autohooldus oü
  • Lille 6a, Pärnu, Pärnu County, Estonia
Full Time,   Professional & Skilled worker,   Täisajaga   Autoelektrik / Autoelektrikute / Autoelektrikutele Automaatika / Automaatik / Automaatikutele Automotive Autoremondilukksepp / Autoremondilukksepale / Autolukksepp Electronics Electronics and telecommunications Elektrik / Elektrikute / Elektrikutele Elektroonika / Telekommunikatsiooni Elektroonika / telekommunikatsioonid Elektromehaanika / Elektromehaanikute / Elektromehaanikule Keevitaja / Keevitajate / Keevitajatele Maintenance Maintenance / Engineering / Facility Management Rehvitöö

Töö kirjeldus - job description.

Töö kirjeldus:

  • Sõiduautode, maasturite, väikebusside ning kaubikute remont ja hooldus.
  • Sildade seadenurkade reguleerimine.
  • Konditsioneeride hooldus ja täitmine.
  • Diagnostika.
  • Rehvitööd.

Nõudmised kandidaadile:

  • Erialane haridus
  • Varasem töökogemus autoremondi valdkonnas
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Iseseisvalt töötamise oskus
  • Hoolas suhtumine oma töösse ja tööandja varasse
  • Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:

  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Teadmised ja kogemus sõidukite elektrisüsteemidest ning diagnostikast
  • Keevitustöö oskus (MIG keevitus)
  • Sõidukite sildade seadenurkade reguleerimise kogemus

Omalt poolt pakume:

  • Arendavat ja inspireerivat töökeskkonda
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Vaheldusrikast tööd
  • Brutopalka alates 1400 eur

Märksõnad: automehhaanik, automehaanik, autotehnik, tehnik, autoremondilukksepp, autoelektrik

Ametid - Occupations

Mechanical Engineering

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Pilt 4 - Picture 4