27 Oct, 2020

Vihmaveesüsteemide paigaldaja - väljaõpe kohapeal

€10.00 - €13.00 tunnis
  • Vihmaveerennid
  • Punane 38, Tallinn, Estonia
Full Time,   Täisajaga   Ehitaja / Ehitajate / Ehitajatele EHITUS Ehitus / kinnisvara Ehituse abitööline Ehituse / Kinnisvara Ehitustööline / Ehitustöölise / Ehitustööliste Muud Noortele sobib ka Tehnika Tööotsijale 45 pluss Tööpakkumised Töö Tööd Tööstuse / Tootmise Vihmaveesüsteemide paigaldaja Väljaõpe kohapeal

Töö kirjeldus - job description.

VIHMAVEESÜSTEEMIDE PAIGALDAJA - VÄLJAÕPE KOHAPEAL

Vihmaveesüsteemide paigaldaja väljaõpe kohapeal tööpakkumine.

Vihmaveesüsteemide paigaldaja väljaõpe kohapeal vabad töökohad

Valmistame liideteta vihmaveerenne pikkusega kuni 30 meetrit. Kõik rennid toodetakse kliendi objektil spetsiaalse valtsimismasinaga kvaliteetsetest materjalidest. Liitevabu vihmaveesüsteeme toodame nii ümarat kui kandilist profiili.

Meie professionaalse meeskonna paigaldatud rennid toimivad kogu hoone kasutusaja vältel. Töid teostame üle Eesti.

Tööülesanded

  • Vihmaveesüsteemide paigaldus
  • Katuseturvatoodete paigaldus

 Nõudmised kandidaadile

  • Kohusetundlikkus
  • Täpsus
  • Hea füüsiline vorm
  • Pingetaluvus
  • Juhiloa olemasolu B kategooria
  • Eesti keele oskus

 Kasuks tuleb

  • C kategooria juhiluba
  • Omad eelnevat pleki- või ehitustöö kogemust

 Omalt poolt pakume

  • Võimalust võimalust töötada mobiilse vihmaveerenni paigaldajana
  • Nooruslikku, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Korralikke tööriideid ja töövahendeid
  • Rutiinivaba tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu 8-10€/tunnis neto ehk kätte

 Lisainformatsioon

  • Väljaõpe kohapeal !!! Otsime oma meeskonda vihmaveesüsteemide paigaldajaid. Kandideerida võib koos paarimehega. Tööks on igapäevaselt vihmaveesüsteemide ja katuseturvatoodete paigaldus. Vihmaveerennid toodetakse kohapeal spetsiaalse mobiilse valtsimismasinaga. Töid teostatakse enamasti redeli või erinevate korvtõstukite pealt. Objektid asuvad üle Eesti, enamasti Harjumaal, tööpäeva algus Punane 38, Tallinn.

 Tööle asumise aeg  ASAP, Esimesel võimalusel

Kandideeri kohe läbi Kandideeri.ee, saada kiri info@vihmaveerennid.ee või helista +372 50 16 689 Ken

Kandideeri kohe või hiljemalt enne 31.10.2020 !

Ametid - Occupations

General-Other: Construction-Skilled Trades, Ironwork-Metal Fabrication, Roofing