Online Counter
22 Sep, 2020

REHVITEHNIK

€1,500 - €1,800 kuus
  • REHVITAKSO OÜ
  • Tallinn, Estonia
Hooajaline või ajutine,   Osalise ajaga,   Professional & Skilled worker,   Praktika,   Seasonal,   Vahetustega,   Töö kooli kõrvalt   Abitöö | Lihttöö Abitööline Ajutine töö AJUTINE TÖÖ / AJUTISE TÖÖ / AJUTISED TÖÖKOHAD Automotive Autoremondilukksepp / Autoremondilukksepale / Autolukksepp Hooajalised / Hooajatöö / Hooajalised tööd / Ajutine töö Klienditeenindaja Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Mehaanika / Tehnika Muud Noortele sobib ka Poole kohaga / Poole koormusega Praktika Rehvitehnik / Rehvitehnikute / Rehvitehnikutele Rehvitöö Tehnika Tööotsijale 45 pluss Tööpakkumised Töö Tööd Väljaõpe kohapeal

Töö kirjeldus - job description.

REHVITEHNIK tööpakkumine

Töö kirjeldus

-Rehvitehnik, kes võtab rattad auto alt ja uuesti paigaldab need auto alla kasutades töövahenditeks tungrauda või posttõstukit ja õhksurvepüstolit.

-Rehvitehnik, kes võtab rehvid veljelt maha ja paneb uuesti velje peale montaazipingis ning tasakaalustab rattad tasakaalupingis.

Nõudmised kandidaadile

Kui sa oskad osaliselt tööde kirjelduses nimetatuid töid, siis ootame Sind ikkagi kandideerima.

Suureks kasuks tuleb eelnev töökogemus või tehniline taip tehnika valdkonnast, mis lühendab väljaõppe perioodi.

Pakume

Kui Sa tuleksid meile tööle, siis saad teada, et

- see töö on huvitav ja arendav
- siin saab suhelda noortega enda ümber, kes mõtlevad nii nagu Sinagi
- siin on põnevad kliendid, kellele saad oma teadmiste ja oskustega abiks olla
- me oleme siin kõik üks meeskond, me hoolime üksteisest ja õpetame üksteist
- me kõik soovime areneda ja kasvada, siin aidatakse Sind
- see on nagu jõusaal, kus kasvatada musklit ja selle eest veel makstakse raha
- sa oled õnnelik, sest sa said teha midagi kasulikku
- sa said siin hakkama
- kui sa lahkud meie juurest, siis oled sa rikkam, õnnelikum, tugevam ja targem

Töötasu

Arvestame ja hindame iga töötaja kogemusi ja oskusi eraldi. Töötasu sõltub tehtud tööst. Tule meile tööle ja anna oma panus väärilise ja õiglase tasu eest!

Tööriided on meie poolt. Töötajale toodete ja teenuste soodustused. Töötasu BRUTO 1500 - 1800 EUR

Lisainfo

Hooajaline töö ajavahemikus  14.10 - 01.12.2020

Tööaeg: E-P 10.00 - 19.00
(hooajal tööaeg võib olla pikem)

Võimalik töötada ka graafiku alusel kooli- ja/või muu töö kõrvalt või ainult nädalavahetuseti!

NB! Parimatele pakume aastaringi tööd!

Töökoht: Tallinnas, erinevates Rehvitakso töökodades

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

rehvitehnik, hooajatöö, rehvitöö, kummitehnik, rehvivahetaja, rehvivahetus,mehaanik,autoremondilukksepp

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

YouTube Video link - Videotöökuulutus

Youtube video URL link 2