Online Counter
13 Jan, 2021

TISLER

€1,600 - €1,700 kuus
  • Avila Puit OÜ
  • Avila Puit OÜ, Liivaku tee, Männiku, Harju County, Estonia
Täisajaga   Mööblitööstus Puidutööstus Tisler / Tisleri / Tislerite Tootmine / töötlemine Tööotsijale 45 pluss Tööpakkumised Töö Tööd Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Tööpakkumine: TISLER

Ootame enda sõbraliku meeskonnaga liituma TISLERIT!

Tööks on eritellimusmööbli ja muude tisleritoodete valmistamine ja paigaldus

 Meie ootused uuele kolleegile:

  • Oled teinud seda tööd juba aastaid ja see töö meeldib Sulle!
  • Oskad töödelda erinevaid materjale - spoon, täispuit, melamiin, mdf, laminaat jne
  • Oskad lugeda jooniseid ning suudad iseseisvalt otsast lõpuni tooted valmis teha
  • Räägid vabalt eesti keeles

Eeldame, et uus kolleeg on samasugune nagu meie- viisakas, sõbralik, abivalmis!

Pakume Sulle stabiilset tööd ja ausat palka!

Meil on soe tuba, avarad tööruumid, kaasaegsed tööriistad ja puidutöötlemisseadmed!

Meie jaoks on iga meie töötaja TÄHTIS!

Võtmesõnad Tisler, tootmine, uksed, trepid, mööbel, mööblitisler, puidutisler