Skip to main content

02.12.2020 Kandideeri.ee vahekokkuvõte

Tere,

tutvustan veidi ennast. Olen Jaanus ja viimased 10 aastat tegelenud ühe tuntud tööportaaliga, mis valiti käesoleval aastal TOP500 maailma parima tööportaali hulka. Vaata dokumenti.

 

 

Meid soovitab ka Jobboard Finder. Allpool screenshot kus skoorime kohe cv keskuse järel, enne cv online`i (tehtud 02.12.2020)

 

 

Alustasin 28.augustil 2010 Facebookis ja täna on minu sotsiaalvõrgustikus üsna arvestatav hulk (mitusada tuhat) erineva taustaga tööealist inimest (kõigil minu hallatavatel erinevatel sotsmeedialehtedel kokku).

Kuidas on mul võimalik vähendada sinu ettevõtte personaliotsingukulusid ja aidata seejuures vaba ametikoht kiiremini täita?

Vastan:

Kui teed Facebookis endale kuuluval lehel või grupis tavalise tasuta postituse, siis Facebook näitab seda täna vaid 5% -le kõigist, kes on Sinu lehega liitunud.

Kui meil on näiteks 250000 kontakti Facebooki lehtedel ja teeme kõigil neist ühe postituse, siis Facebook valib neist välja 5%, kellele seda postitust näitab ... antud juhul siis 12 500 inimesele. See eristab Kandideeri teistest tööportaalidest ja see on unikaalne (võrgustik on kasvanud alates augustist 2010 ja kasvab orgaaniliselt - ilma reklaamita). Ideaalis on igal meie sotsmeedialehel erinevad inimesed. Nii on võrgustikust kõige rohkem abi. Kandideeri.ee sotsvõrgus on täna üle 223000 inimese. Kandideeri võrgustikuga liitub iga päev vähemalt 90 uut kontakti ja parematel päevadel 400 uut. Teeme iga päev aktiivselt tööd Kandideeri tuntuse kasvatamiseks ja kontaktide võrgustiku laiendamiseks.

Kandideeri.ee kaudu jõuab Teie töökuulutus väiksema investeeringuga ja väga kiiresti suure hulga inimesteni. Nii on võimalik säästa Teie (tööandja) raha ja aega ning aidata kaasa vaba ametikoha kiiremale täitmisele.

Mugav tarkvara värbamiskonkursside haldamiseks. Kandideeri.ee on mugav viis värbamiskonkursside haldamiseks. Kogu info on ühes kohas, lisaks CV-de andmebaas (kel on ligipääs, sel on piiramatu ligipääs). Tööturg on iga päev teistsugune. Iga päev alustavad uued inimesed tööotsingutega ja iga päev alustavad uued ettevõtted töötajate otsinguga. Iga päev uued tööotsijad ja iga päev uued töökuulutused.

Mugavus & tehniline võimekus. Töökuulutusi on võimalik automaatselt eksportida teistesse tööportaalidesse ja samuti ka importida muust allikast, näiteks Teie karjäärikeskusest või värbamistarkvarast (RSS ja XML feed abil).

Ja mitte ainult mugav tarkvara värbamiskonkursside haldamiseks. Oleks imelik, kui tegutseme juba üle 10 aasta ja meil poleks kasutajaid ning Kandideeri.ee -d ei teataks. Ilmselt me oleksime siis juba ammu lõpetanud. Alates Novembrist 2016 on Kandideeri.ee -d külastatud 750239 erinevalt Eesti IP aadressilt (seisuga 02.12.2020). Umbes sama palju arvatakse Eestis olevat tööealisi elanikke. Lisaks 290 sotsmeediakanalit (FB, LinkedIN, Twitter, Instagram, Google, Pinterest)

Täna on meil püsikliente, kes on meiega olnud algusest peale ja jätkavad igal aastal. Aitäh Teile, kui seda loete :) Olen väga tänulik ja täna kasvatan püsikliendibaasi aktiivselt, sest suuresti tänu püsiklientidele oleme suutnud Covid-19 pandeemiaga toime tulla ning liigume koos Teiega edasi.

Paljud tööandjad jõuavad Kandideeri.ee -d kasutama teiste soovitusel. Seega, kui ka Sina tahaksid jätta oma tagasiside ja soovituse, siis ootan Sind seda tegeme SIIT.

Tänaseks (02.12.2020) on lehel olnud avaldatud 6047 erineva ettevõtte töökuulutused (Eesti ja välismaa).

Meie ilmselt tuntuim klient on olnud Facebook (otsiti IT spetsialiste 2012 aastal). Eestist Pärnu Konverentsid leidsid meie kaudu Tegevjuhi (siis me alles alustasime).

Saan nimetada selliseid nimesid, kelle kuulutused on Kandideeri.ee -s olnu: Apple, Facebook, TikTok, Tallink, Omniva, Selver, Maxima, Luminor, Swedbank, Bolt, Finnair, Boeing, Swarovski, Coop, Kaubamaja, Saku Metall, ACE Logistics, DB Schenker jt.

Oleme väljastanud 6899 arvet (algusest kuni 02.12.2020)

Vaata, kuidas jagunevad Kandideeri ee kasutajad soo ja vanuse järgi (02.12.2020 seisuga)

 

 

Vaata statistikat alates 01.12.19 kuni 01.12.20 (Google Analytics)

 

 

Aktiivsed kasutajad (01.12.19 kuni 01.12.20 keskmine)

 

 

Kandideeri.ee statistika November 2016 kuni 01.12.2020

 

 

Mõned lõppenud värbamiskonkursid Kandideeri.ee -st (möödunud 365 päeval seisuga 02.12.2020)

 

 

Lõppenud konkursside näited läbi aja seisuga 02.12.2020

 

 

Kõik tööandjad on oodatud, sõltumata vabade ametikohtade töökirjeldustest, sest sotsmeedial pole piiranguid. Otsida võid nii lihttöölist kui spetsialisti ja samuti juhte, nii keskastme kui tippjuhte. Piirangud võivad olla vaid Sinu peas, mitte aga sotsmeedias.

Sotsiaalmeediat kasutab rohkem inimesi, kui tööportaale!

Meie klientide lemmiktoode on meie Sotsmeediareklaamipakett, hinnad alates 299€ kuulutus. Kõige rohkem on tasutud ühe kuulutuse eest meile seni 1500€. Kõik sõltub otsingu raskusest, otsitava ametikohast ning töö sisust ja vaba ametikoha täitmise ajagraafikust.

Kutsun Teid Kandideeri püsikliendiks. Püsikliendina saate kasutada Kandideeri ee -d aastaringselt püsiva kuutasu või aastatasuga. See aitab hoida kulud kontrolli alla ja on kahtlemata mugavaim viis Kandideeri.ee -d kasutada.

Kas midagi jäi veel ütlemata? Küsi julgesti jaanus@kandideeri.ee või helista mulle +37256808700, meil ei ole Teie ees saladusi. Teenus on kõigile saadaval ja statistika avalik. Nii on see olnud algusest peale ja ka jääb nii.