Näited lõppenud konkurssidest

Kandideeri tööportaali eripäraks on see, et meie kaudu jõuab sõnum ka paljude nende heade spetsialistideni, kes tööportaale (Töötukassa, CV online, CV keskus jt.) ei külasta, kuna neil on reeglina töökoht olemas, kus neid suure tõenäosusega hoitakse (hästi hinnatakse, teatakse nende väärtust).

Samas suhtlevad paljud neist peale tööd sõpradega sotsiaalmeedia vahendusel ning me ei tea iial, millal nad võivad reageerida Teie atraktiivsele töökuulutusele, sest inimesed on erinevad ja põhjuseid paremale pakkumisele reageerimiseks võib seega olla mitmeid. Näiteks asub Teie pakutav töökoht Tema kodul lähemal, Teie pakutav võimalik maksimaalne töötasu on kõrgem, Ta näeb Teie ettevõttes suuremat potentsiaali karjääriks, Teie ettevõte tundub Talle jätkusuutlikum või innovaatilisem, Teie tooted meeldivad Talle rohkem, Tema tänases kollektiivis on väiksemaid või suuremaid ebakõlasid, Teda siiski ei hinnata tänases töökohas Tema arvates õiglaselt jms. erinevad põhjused, üldsegi mitte halvad.

Kui saate endale hea spetsialisti, kes ei ole töötu olnud ja tuleb konkurendi juurest üle, ei pea Te tegema selleks suuri koolituskulutusi ega rakendama katseaega. See inimene on Teile kvaliteetsem, kui keegi, kes mingil põhjusel pikealt on töötu olnud.

Meie kanal kuulutamiseks on võimas ja muutub iga päevaga võimsamaks (iga päev liitub sadu uusi jälgijaid).

TEIE TEHA ON PARIM KUULUTUS, PARIM, MIDA SAATE PAKKUDA OTSITAVALE OMALT POOLT:

See kuulutus on reklaam, mille eesmärgiks on saada turult kätte võimalikult palju infot. Kui seda infot on, saate sellega tegeleda. Kui keegi ei kandideeri, olete lihtsalt raha kulutanud ja aega raisanud. Kohe tuleb teha parim pakkumine , sest kanal on võimas (nagu sihtotsing).

Vaata näiteks lõppenud konkursside tulemusi (meie hinnad on kordades soodsamad võrreldes cv online ja cv keskusega, samas on tulemused olnud mõnikord tõhusamad).

Siin on 22.02.2018 seisuga need 20 tööandjat, kes Kandideeri kaudu endale viimastel kuudel enim töötajaid on leidnud.