Site Online Counter

Tööpakkumine

Tööpakkumine | Tööpakkumised | Sobiva palga ja tingimustega tööpakkumised. Vali sobiv töö ja kandideeri kohe.

Tööd kategooria järgi

Viimati lisatud tööpakkumised

13 Dec, 2019
€1,200 - €2,000 kuus
Tööpakkumine teleskooplaaduri Manitou 1840 juhile.  Nõudmised kandidaadile:  •C, T või B (kui on välja antud enne 2011a) kategooria juhiload  •eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil  •kohusetundlik, täpne ja aus  •teenindusvalmis, korrektne ja viisakas  •kasuks tuleb töökogemus teleskooplaaduri juhina, vajadusel väljaõpe.  Ettevõte pakub  •püsivat töösuhet arenevas ettevõttes  •vastutusrikast ja huvitavat tööd  •kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut  •sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi  Tööaeg kas osaline või täistööaeg.
Trendmill OÜ Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
13 Dec, 2019
€1,200 - €1,500 kuus
Assistent Tallinnas Töö kirjeldus:  Dokumendihaldus Kirjavahetuse korraldamine Dokumentide ettevalmistamine Arhiveerimine Telefonile vastamine Reklaammaterjalide ja kuulutuste tellimine Büroo heakord Nõuded kandidaadile: Minimaalselt keskharidus (kasuks tuleb bakalaureusekraad või selle taotlemine kõrgkoolis) Eesti keel prefektselt (kasuks tuleb vene keele oskus) Pealehakkamine Positiivsus Õppimisvõime ja innovatiivsus Korrektne ja meeldiv välimus Ette võetud asjade lõpetamise energia Töölähetustes käimise võimalus Kasuks tulevad B-kat juhiload Boonused: Üle keskmise palk, selles sektoris Ametiauto Sportimisvõimalused Prestiižne töökoht kesklinnas
AS Morrison Invest Tulbi 6, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
13 Dec, 2019
€1,315 - €1,540 kuus
Tööülesanded õpetad kaks aastat mõnes Eestimaa koolis, mõjutades iga päev 100-200 noore inimese tulevikku; läbid unikaalse õpetamis- ja liidrikoolitusprogrammi; arened süsteemseks eestvedajaks oma kogukonnas või haridussüsteemis laiemalt; vilistlasena on Su enda valik, kas jätkad töötamist koolis või rakendad saadud kogemusi ja oskusi muus valdkonnas. Nõudmised kandidaadile kõrgharidus või selle omandamine 2020. aasta suveks; mis tahes eriala taust ning huvi vähemalt ühe põhiaine õpetamise vastu: matemaatika, füüsika, inglise keel, vene keel, eesti keel ja kirjandus, ajalugu, geograafia, keemia, bioloogia, loodusõpetus, algklassiõpetaja, keelekümblus venekeelses koolis; tugev eneseanalüüsi- ja õppimisvõime, hea suhtlus- ja esinemisoskus, paindlikkus, hoolivus. Omalt poolt pakume väljakutsuvat, arendavat ning tähendusrikast tööd; säravaid lennukaaslasi, kellega koos saad mõjutada Eesti tulevikku; õpetamiskoolitust, mis sisaldab 60 EAP raames õpetaja kutseõpingute aineid Tallinna Ülikoolist ning juhtimiskoolitust Eesti tippkoolitajatelt; võimalust kandideerida Noored Kooli partnerorganisatsioonide koolitustele Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides, Indias jm. Lisainformatsioon NB! Programmi ei saa kandideerida õpetajamagistrid ja -magistrandid või need, kes on töötanud enam kui ühe aasta täiskohaga õpetajana. NB! Programmi kandideerimisel puudub vanusepiirang. Kuna programmi valikusõel on tihe, soovitame avalduse põhjalikult täitmiseks aega varuda, et saaksime sinu motivatsioonist ja kogemustest hea arusaama. Vii end enne avalduse täitmist programmi sisuga hästi kurssi: a) Osale e-infotunnis, kus saad kuulda osalejate kogemusi. Registreeru e-infotundi www.nooredkooli.ee/kandideeri . b) Sinu küsimustele vastab hea meelega NK värbamisjuht Margot Lillemägi, tel 55528270, margot@nooredkooli.ee .
SA Noored Kooli Üle Eesti Täisajaga - Full Time
13 Dec, 2019
Asiakkaamme etsii kahta reipasta apumiestä Itä-Helsinkiin! Uudiskohteessa sisätyövaiheeseen haemme apumiestä. Tehtävänä on laatan ja laminaatin jakoa. Työn arvioitu kesto päivän, mutta voi jatkua pidempäänkin!
Bolt.Works Oy Finland
13 Dec, 2019
Asiakkaamme etsii yhtä (1 kpl), mahdollisesti nuorempaa, sähköasentajaa Vantaalle asiakkaan toimitiloihin/ varastolle tekemään sähköhuoltotöitä. Sähköasentajan ei tarvitse olla välttämättä kokenut, vaan asiakas opastaa työhön/ työtehtäviin. Asennetta, oma-aloitteisuutta, innokkuutta ja tekemisen meininkiä pitää kuitenkin löytyä jo valmiiksi oma...
Bolt.Works Oy Finland
13 Dec, 2019
Asiakkaamme hakee raudoittajaa kerrostalotyömaalle. Edellytämme hakijoilta kokemusta raudoittamisesta, sekä reipasta asennetta työtä kohtaan. Voimassa oleva työturvallisuuskortti on välttämätön, mutta autamme tarvittaessa sen hankinnassa. Työ alkaa alustavasti vuoden 2020 alusta. Lisätietoja kyseisestä työpaikasta ja muista Boltin työmahdolli...
Bolt.Works Oy Finland
13 Dec, 2019
Etsimme asiakkaallemme reippaita apumiehiä kantotöihin Turun keskustassa sijaitsevalle uudisrakennustyömaalle. Tehtävänä on kipsilevyjen kantoa kerroksiin. Voimassa oleva työturvakortti oltava. Työn kesto yhden päivän. Mahdollisuus päästä samaan kohteeseen jatkossakin säännöllisesti töihin.
Bolt.Works Oy Finland
13 Dec, 2019
Etsimme asiakkaallemme reippaita apumiehiä kantotöihin Turun keskustassa sijaitsevalle uudisrakennustyömaalle. Tehtävänä on kipsilevyjen kantoa kerroksiin. Voimassa oleva työturvakortti oltava. Työn kesto yhden päivän. Mahdollisuus päästä samaan kohteeseen jatkossakin säännöllisesti töihin.
Bolt.Works Oy Finland
13 Dec, 2019
Asiakkaamme hakee Helsingin jätkäsaaressa sijaitsevalle uudispuolen työmaalle kahta väliseinäasentajaa. Kohteessa 8-kerrosta ja jokaisessa kerroksessa noin 200 neliötä pinta-alaa.
Bolt.Works Oy Finland
13 Dec, 2019
Haemme asiakkaallemme KOKOONPANIJAA Vantaalle. Huom! Aloitus mahdollisimman pian. Työtehtäväsi koostuvat laitekaappien mekaanisesta kokoonpanosta. Töitä tehdään päivävuorossa arkisin ja työpaikka sijaitsee Vantaalla hyvien yhteyksien päässä.Työyhteisö on mukava ja pääset oppimaan paljon uutta kokoonpanotöistä. Tehtävään perehdytetään ja tul...
Bolt.Works Oy Finland