Tule tööle! Värsked tööpakkumised.

Uued Tööpakkumised

21 Aug, 2019
Töö kirjeldus Hotell Palace - Eesti parim hotell möödunud kolmel aastal ja Eesti parima teenindusega hotell viimasel kolmel aastal* (*TripAdvisori andmetel) Otsime enda sekka järgmist teenindusvõlurit: Sulle meeldib väga inimestega suhelda? Oled ööinimene? Saad positiivse laengu, kui oled kellegi päeva meeldejäävaks muutnud? Sulle meeldib luksuslik töökeskkond? Sulle meeldib vastutus? Oled huvitatud ametist, mis võib Sind viia maailma erinevatesse paikadesse? Hotell Palace - üks väärikaima ajalooga Tallinna hotelle aastast 1937 ootab Sind oma meeskonda! Tule ja löö kaasa meie igapäevategemistes! Usu mind, meiega igav ei hakka - sõbralik meeskond, värvikad külalised, kuulsad muusikud, näitlejad, poliitikud... Ainus, kes ukse taha jääb, on rutiin! Ettevõte ootab kandideerijas eelkõige tahet tööd teha ja särasilmsust, kusjuures eelnev hotellitöö kogemus ei ole nõutud. Pakutav ametikoht ei ole kindlasti igaühele! Arvestades Hotelli Palace prestiiži, otsime oma meeskonda inimest, kel on kõrge isiklik motivatsioon ning soov iga päevaga areneda. Meie meeskonnas töötavad Eesti parima administraatori auhinnaga tituleeritud inimesed. Kui Sul on soov saada üheks meist, ootame Sind kandideerima! Vahetused on peamiselt 8-tunnised 23:00-07:00.   Nõudmised kandidaadile - eesti keele oskus - võõrkeelte oskus (inglise keel väga heal tasemel, vene keel tuleb kasuks) - kohusetundlikkus ja ausus - aktiivsus - särasilmsus - pingetaluvus   Ettevõte pakub - kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes - paindlikku graafikut - meeldivat töökeskkonda - vaheldusrikast tööd - sõbralikku kollektiivi - ettevõttesiseseid soodustusi, ühisüritusi - karjääri- ja eneseteostamisvõimalusi - tööalaseid koolitusi
TallinnHotels OÜ Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
21 Aug, 2019
€11.83 - €14.30 tunnis
Otsime oma klienditele Soome tööle, mitmesse piirkonda (sh. Lapimaa,Turku, Lahti, Tampere ja Helsinki pirkond): Õdesid ja hooldusõdesid Tegemist on mitmete tööpakkumistega tervisekeskuse osakonnas, koduõenduses ja eakate ning puuetega inimeste toetatud elamise üksustes. Osades pakkumistes alustavad ka õed vähema vastutuse tööga "Lähihoitaja" ametikohal ja hiljem saavad minna edasi õe tööle. Hetkel on pakkuda 25 erinevad tööpakkumist nt. Tamperes, Turus, Lahtis ja Helsinki piirkonnas. Täpsem info meie soomekeelsel kodulehel. Tööd alustatakse MediPoweri alluvuses ja peale esialgse lepingu lõppemist on mõnes kohas võimalus sobivusel saada pikaajaline tööpakkumine otse klientettevõte alluvuses. Osad pakkumised on puhkuseasendused kuni septembrini. Osades tööpakkumistes alustamine nii kiiresti kui võimalik. Tööd on pakkuda mitmele õele ja seetõttu on võimalus asuda tööle koos kolleegi või sõbraga juhul kui mõlemal on täidetud esitatud tingimused. Otsime oma klienditele töötajaid, kes valdavad soome keelt suhtlustasandil ning kellel on olemas Valvira seaduslikkustamine „Sairaanhoitaja“ või "Lähihoitaja " ametikohale. Tööpakkumisi on nii päevase tööajaga kui ka vahetustega. Vajadusel aitame kohapeal teha vajalikud registreerimised ning aitame majutuse leidmisel. Töö- ja lisatasusid makstakse vastavalt Soome seadusandlusele. Hooldustöötajad alates 11,83 Eur/h/bruto Õed alates 13,33 Eur/h/bruto Nõudmised kandideerijale: - „Sairaanhoitaja“ või "Lähihoitaja" Valvira seaduslikustamise olemasolu - soome keele oskus Kasuks tuleb: - varasem töökogemus Soomes Ettevõte pakub: - aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel - aitame vajadusel majutuse leidmisel Juhul kui sinul pole veel Valvira kutsekvalifikatsiooni tunnustust oma diplomile või piisavad soome keele oskust, tule meie keelekoolitusele septembris. Aitame ka ajada Valvira dokumentid korda. Küsi lisa !
Medipower Oy Finland Täisajaga - Full Time
21 Aug, 2019
€1,000 - €2,500 kuus
 TÖÖ KODUKONTORIS!!! Kandideeri.ee otsib ettevõtlikke inimesi, kes soovivad olla ise ettevõtjad ning teenida Kandideeri.ee teenuste vahendamiselt. Kergem on teenida sotsiaalselt aktiivsematel, kel on palju sõpru-tuttavaid-ettevõtjaid-tööandjaid ja samuti palju kontakte sotsiaalvõrgustikes, foorumites.  Super, kui omad kogemust telemarketingi alal ehk oled reaalselt müünud telefoni teel mingeid tooteid. Vajad aega, telefoni, internetti ja arvutit. Parim aeg teenimiseks on tööpäevadel esmaspäevast-reedeni kella 9 - 17. Palgatööd töölepinguga me täna ei paku (pead olema ettevõtja) . Kui oled huvitatud, kandideeri ning kirjuta meile veidi enda senistest kogemustest ja sellest, millised on Sinu tugevused müügialaga tegelemiseks.  NB! EELDAME 100% PÜHENDUMUST. Seda tööd ei saa teha muude asjade kõrvalt lisatööna. Ehk saab vaid siis, kui muud asjad jäävad laupäeva ja pühapäeva peale. Ole hea ja kandideeri kohe, sest eemaldame kuulutuse, kui oleme partnerid leidnud!!
Venta Publica OÜ tööportaal Kandideeri.ee Kaugtöö Muu lepinguline - Contractor
21 Aug, 2019
€1,500 - €5,000 kuus
 Elamispindade maakler Tallinnas.
Südalinna Kinnisvara OÜ Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
21 Aug, 2019
€800 - €1,500 kuus
Printall - Trükikoda aastast 1971 Põhitoodanguks on ajalehed, kvaliteetajakirjad ja tootekataloogid. Otsime oma meeskonda TOOTMISTÖÖTAJAID Väljaõpe kohapeal Vahetustega töö (nii päevased kui öised vahetused) - 8 või 12 tundi Töökoht asub Tala 4, Lasnamäe, Tallinn   Kontaktmail: personal@printall.ee  . Telefon: +372 669 8435   Sind ootavad tugev tiim, usaldusväärne töösuhe!
Printall AS Tala 4, Lasnamäe, Tallinn, Estonia Täisajaga - Full Time
21 Aug, 2019
€1,200 kuus
Otsime oma meeskonda asjalikke, teotahtelisi ja positiivse suhtumisega autojuhte nii C kategooria kui ka CE kategooria eestisisestele vedudele. Vajalik autojuhi ametikoolituse tunnistus ning kasuks tuleb ADR olemasolu. Töötasu alates 1200.- neto. Meie peamisteks koostööpartneriteks on Saku Õlletehas, DB Schenker ja DSV
Siitan Grupp OÜ Tallinn, Harjumaa, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
21 Aug, 2019
Otsime oma Pärnu meeskonda müügiinimesi. Sinu tööks on TV Play Home teenuste ja toodete aktiivne müük kaubanduskeskustes, ukselt uksele ja messidel/laatadel. 
TV Play Home Pärnu, Pärnu County, Estonia Täisajaga - Full Time
21 Aug, 2019
€14.00 - €17.00 tunnis
Tööpakkumised Soomes Tähelepanu Ehitusspetsialistid! Pikaaegsete kogemustega stabiilne ja usaldusväärne Soome ettevõte soovib oma tegevust laiendada ning otsib seega innukaid, motiveeritud ja oskuslikke ehitustöötajaid. Meil on vabu kohti nii ehitustöölistele, ehitusabitöölistele kui ehitustöödejuhatajatele. Vivat Oy tegeleb peamiselt graniittööde ja ehitusviimistlusega. Ettevõtte poolt pakume transporti tööle, majutust, täiskohaga tööd, töövahendeid ja konkurentsivõimelist palka. Kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust ehituse alal, tööohutuskaardi olemasolu ja kohusetunnet tehtava töö suhtes.  Meie ettevõttel on AAA krediidireiting ja Rala Sertifikaat. See näitab, et meie ettevõttel on stabiilsed majandustulemused ja hea finantsolukord. Võtke meiega ühendust või saatke taotlus! www.vivat.fi  
Vivat Oy Uusimaa, Finland Täisajaga - Full Time
21 Aug, 2019
€5.00 - €5.50 tunnis
TÖÖPAKKUMISED Meie teenusüksustes elavad psüühilise erivajadusega inimesed tavalist elu – ärkavad hommikul, teevad hommikusööki, koristavad tube, käivad õues ja poes ning tegelevad erinevate hobidega. Kõiges selles toetavad elanikke tegevusjuhendajad. Oled oodatud järgmistesse teenusüksustesse: - Põhja Eestis Valkla (Kuusalu v), Vääna (Harku v), Tallinn ja Kehra (Anija v); - Kesk-Eestis Kodijärve (Tartu v) , Türi; - Lääne Eestis Haapsalu, Pärnu ja Vändra; - Virumaal Tapa.   Sinult ootame õpitahet, eesti keele oskust, empaatilist ja mõistvat suhtumist inimeste erinevuste suhtes, kohusetundlikkust.  Mida pakume?  võimalust kogeda, milline on tegevusjuhendaja töö ning olla abiks erivajadustega inimestele; teha ajutist tööd sõltuvalt meie mõlema vajadustest ja võimalustest;  tuge sisseelamisel ja töötamise ajal meie mentoritelt. Saada oma soov: varbamine@hoolekandeteenused.ee , märgusõnaga "lisatöö + soovitud asukoht". Lisainfo telefonil +372 51947362, Astrid Vaiksaar.
Hoolekandeteenused AS Kodijärve Hooldekodu, Kodijärve, Tartu County, Estonia Osalise ajaga - Part Time

Värsked tööpakkumised. Tule tööle!