Visitor Counter Online
Skip to main content

Värbamine

Värbamine.

Värbamisega soovitame alustada atraktiivse töökuulutuse loomisest. Töökuulutus võiks olla silmatorgav, sihtgruoi tähelepanu äratav ja kandideerima suunav.

Mida potentsiaalne kandidaat kindlasti vaatab?

  • Palgavahemik pakub kõigile huvi. Kui see on huvitav, on kandidaat huvitatud edasi lugema.
  • Kõik järgnev võiks samuti olla see, mis tekitab positiivset emotsiooni ja huvi kandideerimise vastu: mida tööandja pakub: motivatsioonipakett. Kui see kõnetab, siis on huvitav edasi lugeda.
  • Töö ülesanded: tähtsamad selle ametikohaga seotud tööülesanded. See aitab mõista, kas just see töökoht oleks sobiv, arvestades eelnevat infot palgavahemiku ning motivatsioonipaketi osas. Kandidaat mõtleb oma peas läbi, kas see on töö Tema jaoks, kas ta tahab seda teha ja kas saab sellega hakkama. Kui ta on nõus, siis loeb edasi.
  • Nõuded: nõuded soovitame välja tuua vaid need, ilma milleta ei saa sellele töökohale kandideerida. Mitte rohkem. Lugedes seda, saab kandideerija kindlustunde, kui see ühtib Tema eelneva arusaamaga antud töökohast.
  • Tööandja kontakt: soovitame kontakti vaid siis jätta, kui Te ootate kõnet või e-maili huvilistelt ning olete kohe valmis vastama. Kui sellelt numbrilt keegi kõnet vastu ei võta mingil põhjusel, siis parem ärge seda jätke.

Töötaja, ked värvata soovite, suure tõenäosusega töötab hetkel kusagil. See tähendab, et teda endale saada, tuleks kuulutus võimalikult atraktiivne teha ning siis Kandideeri.ee kaudu avaldada.

Värbamisel soovitame kindlasti üheks kanaliks valida Kandideeri.ee. Möödunud 7 päeval soovis läbi Kandideeri.ee tööle kandideerida 178040 inimest.

Edu värbamisel!