Mastodon Skip to main content

Ettevõtted varsti värbamas

Mõnikord teavitavad ettevõtted meid, et nad võtavad lähitulevikus tööle, kuid ei ole veel valmis seda töökohta kuulutama. Usume, et kui suudame seda kavatsust tõhusalt edastada, on võimalus parandada nii tööandja kui ka tööotsija edukaid tulemusi. Seetõttu oleme loonud selle lehe, mis loetleb tööandjad, kes loodavad lähiajal tööpakkumisi avaldada, ja pakume linki selle konkreetse ettevõtte jaoks töömärguannete loomiseks. See tähendab, et kui tööpakkumisi ametlikult välja kuulutatakse, saavad huvilised ja töömärguande loonud inimesed kohe teate.

Kuidas see töötab?

Tööandjad

Kui teil on Kandideeri.ee konto (seadistatav tasuta!), saatke meile kiri aadressil hiringsoon@kandideeri.ee ja öelge meile, et loodate lähiajal palgata, ja võimalusel üldine ametinimetus. Lisame alloleva lingi. Tööotsijad, kes on huvitatud teie ettevõttes töötamisest, registreeruvad töömärguannete saamiseks ja neid teavitatakse, kui olete valmis ametlikult reklaamima. Siin ei ole kohustust, tööandja nimel, kui rolli ei reklaamita kunagi nt. kui koht on sisemiselt täidetud.

Tööotsijad

Hoidke siin silma peal ettevõtetel, kes kavatsevad lähitulevikus palgata. Klõpsake neid, millest olete huvitatud, ja looge hoiatus. Kui ettevõte kuulutab välja töökoha, teavitatakse teid sellest kohe. Tellimusest saate igal ajal loobuda.

See on tasuta teenus nii tööotsijatele kui ka tööandjatele.

Ettevõtted, kes varsti on värbamas