Greiner Packaging AS

Greiner Packaging AS kuulub sajandipikkuste traditsioonidega Austria perekontsernile, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine. Eesti ettevõte kuulub kontserni plastikpakendite toomisega tegelevasse harusse, mis on üks Euroopa juhtivaid pakenditootjaid. Greiner Packaging harus on üle 34 tootmisüksuse erinevates Euroopa riikides.

Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksuse ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab ligi 150 inimest.

13 Apr, 2018
masinate seadistamine ja häälestamine toodangu kvaliteedikontroll töö korraldamine oma töölõigu raames tootmisplaani täitmise tagamine pakkijate asendamine pauside ajal toodangu transport
Greiner Packaging AS TAMMI TEE 42, RANNAMÕISA KÜLA, HARKU VALD, HARJUMAA Täistööaeg - Full Time
13 Apr, 2018
ettevõtte automaatikaseadmete häireteta töö tagamine, sh pakke- ja kontrollseadmete: - mehhaaniline seadistamine ja häälestamine - rikete kõrvaldamine ja remont - elektri- ja automaatikakomponentide regulaarne hooldus
Greiner Packaging AS TAMMI TEE 42, RANNAMÕISA KÜLA, HARKU VALD, HARJUMAA, EESTI Täistööaeg - Full Time
13 Apr, 2018
€728 kuus
TÖÖ SISUKS ON PLASTIKTOODETE PAKKIMINE NING TOODANGU JOOKSEV KVALITEEDIKONTROLL. Meie toodeteks on plastikust topsid, karbid, kaaned, pudelid ja kanistrid, mida kasutatakse erinevates toiduainete- ja keemiatööstustes.
Greiner Packaging AS Tammi tee 42, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa, Eesti Täistööaeg - Full Time