DPD Eesti AS tööpakkumised
  • Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald, Lehmja, Harju 75306, Estonia
  • tuletoole.dpd.ee

DPD Eesti AS tööpakkumised tööportaalis Kandideeri.ee.

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel.

DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel – just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.

Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk „Teeme ära!“ suhtumist.

DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.

 

15 Okt, 2018
€5,10 tunnis
Sinu tööks on pakkide käsitsi peale- ja mahalaadimine ja liinilt sorteerimine õigetesse piirkondadesse. Töö nõuab kiiret tegutsemist, hoolikust ja täpsust, et kõik pakid oma õigetesse sihtpunkti jõuaksid. Pakkide kaal võib olla kuni 31,5kg. Töö asukoht on Taevavärava tee 1, Lehmja külas, Rae vallas - tööle ja tagasi saab tasuta DPD pma transpordiga.  Tööaeg on esmaspäevast reedeni, vahetustega: 17:00 - 02:00 (enamus vahetusi) 06:30 - 15:00
DPD Eesti AS tööpakkumised Taevavärava tee 1, Lehjma küla, Rae vald Täistööaeg - Full Time
15 Okt, 2018
€5,20 tunnis
Sinu tööks on tagastavate pakkide ja sularahapakkide käsitlemine vastavalt DPD nõuetele ja klientide teenindamine meie pakipunktis. 
DPD Eesti AS tööpakkumised Taevavärava tee, Lehmja, Kreis Harju, Estland Täistööaeg - Full Time