DPD Eesti AS tööpakkumised
  • Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald, Lehmja, Harju 75306, Estonia
  • www.dpd.ee

DPD Eesti AS tööpakkumised tööportaalis Kandideeri.ee.

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ka ekspert ka kohalikel turgudel. DPD väärtustab kommunikatsiooni klientide, ajakirjanike ja potentsiaalsete töötajatega. Ettevõttena on DPD teadlik ka oma sotsiaalsetest ja ökoloogilistest kohustustest.

 

19 Sep, 2017
Kauba käsitsi peale- ja mahalaadimine, jaotamine, komplekteerimine ja sorteerimine; terminali korrashoid. Tegemist on füüsilise tööga ja pakkide kaal on kuni 31,5 kg. Töö on täistööajaga ning vahetustega (vahetused E-R 06:30 - 15:00 ja 17:00 - 02:00). 
DPD Eesti AS tööpakkumised Taevavärava tee, Lehmja, Estland Täistööaeg - Full Time
13 Sep, 2017
Me kasutame oma teenuste puhul alltöövõtjate kaubikuid ja nende juhte, ehk siis autojuhid on meie alltöövõtjate, mitte meie firma töötajad. Meie hea koostööpartner Geta Grupp OÜ otsib oma meeskonda uusi töötajaid. Töö kirjeldus: kaupade sorteerimine, laadimine, õigeaegne kohaletoimetamine ning valmisolek kliendi poolt tellitud kauba tarnimine kokkulepitud paika. Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa Rohkem infot töö kohta telefoni teel 58 157 203 Geta Grupp OÜ   Vaata ka teisi tööpakkumisi.
DPD Eesti AS tööpakkumised Tallinn, Harjumaa Täistööaeg - Full Time
05 Sep, 2017
Tule DPD kulleriks! Töö piirkonnaks on Tallinn ja lähiümbrus, tööaeg on esmaspäevast reedeni ja sõiduvahendiks on uued Peugeot Boxer kaubikud. Kuller Marianne kirjeldab enda argipäeva:  „Kulleri töö on tempokas ja vaheldusrikas: minu ülesanneteks on ühelt poolt korjata klientide pakid peale ning teisalt toimetada nad saajateni.  Kulleri töö nõuab head ajaplaneerimist ja täpsust, kuna toimetusi on kiirematel päevadel saja ringis ja kõik kliendid ootavad oma pakki õigel ajal. Minu töö annab võimaluse suhelda väga paljude erinevate inimestega ning kliendi rõõm paki kättesaamisel teeb endalgi tuju heaks. Omalt poolt innustan ka naisi julgelt kandideerima, sest mulle minu töö väga meeldib!“    
DPD Eesti AS tööpakkumised Tallinn Täistööaeg - Full Time