Online Counter

Vali töö 788 vaba töökoha seast.

Tee end nähtavaks, avalda CV või töökuulutus!

Uued tööpakkumised

15 Sep, 2019
€4.00 - €5.00 tunnis
Seoses töömahu suurenemisega otsime lisatööjõudu paljudesse kauplustesse üle terve Tallinna.  Töö sisuks on kaupade laost müügisaali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile.  Tööpäeva pikkus on orienteeruvalt 5h, kuid see sõltub antud päeva kauba kogusest. Tööpäeva algus on fikseeritud ning enamasti algab kell 6:30. Tööpäevad on ESMASPÄEV-PÜHAPÄEV. Võimalik ise valida millistel päevadel töötad. Lisaks on võimalik valida kõikide kaupluste vahel, kus me töötame.
Humanlink Estonia OÜ Tallinn, Estonia Hooajaline või ajutine - Seasonal
15 Sep, 2019
€4.00 tunnis
SA OLED HULL, KUI EI OLE MEILE VEEL TÖÖLE KANDIDEERINUD!   Pakume Hullude Päevade ajal tööd   ABILISTELE   MOEOSAKOND  |  TOIDUOSAKOND   Töö aprilli esimestel nädalatel Tunnitasu alates 4€ /tunnis (bruto) Tasuta lõunasöök ja tervislik vahepala   Hullult lahe töökogemus!   Osalemiseks kasuta nuppu ,,Soovin kandideerida“ või saada CV e-postile: cv@stockmann.com , lisa märksõna ,,HP“. Lisainfo: +372 683 9670 www.stockmann.ee   Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega!  
Stockmann AS Liivalaia 53, Tallinn, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time
15 Sep, 2019
Siivousta, raivausta ja roudaamista
Bolt.Works Oy Finland
14 Sep, 2019
€4.00 - €5.00 tunnis
Pakume lisatööd hommikuinimestele. Alustame hommikul 6:30 ja tööpäeva kestus on orienteeruvalt 4 - 5 tundi. Töö sisuks on kaupade müügisaali toomine, -laiali jaotamine, -riiulitele paigutamine, riiulite korrastamine, prahi ja jääkide kokku korjamine ning laoruumi korrashoid. Töötada saab nii nädalavahetustel kui nädala sees. Päevad ja nende arvu saate ise valida. Kui teil on muid tegemisi, aga natuke tahaks ikkagi teenida, võite tööl käia kasvõi 1 päev nädalas. TÖÖPÄEVAD VALITE ISE! Kuna tööd teeme hommikuti, siis pärastlõunal võite puhata, olla sõprade või perega, teha muud tööd, käia koolis või teha sporti. Töötamise ajavahemik orienteeruvalt 6.30 - 12.00. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest. Meie töö sobib eriti hästi üliõpilastele, sportlastele v pensionilisa teenivatele inimestele! Vaata lisa Facebookis - Humanlink Baltic Eesti või lingilt: https://www.facebook.com/Humanlink-Baltic-Eesti-706741319469878 Lisaküsimuste korral saab meiega ühendust e-maili teel cv(ät)humanlink.ee või +37253850150
Humanlink Estonia OÜ Tallinna, Estonia Osalise ajaga - Part Time
14 Sep, 2019
€1,100 - €1,700 kuus
Töö kirjeldus sujuva tööprotsessi tagamine materjali vastavuse kontrollimine kvaliteedinõuetele vineertahvlite mõõtu lõikamine seadmete korrashoid tööga seotud dokumentatsiooni/ programmide täitmine Nõudmised kandidaadile eelnev töökogemus saepingil või mujal tootmisvaldkonnas väga hea arvutikasutusoskus tehniline taiplikkus, jooniste lugemise oskus füüsiline vastupidavus valmisolek meeskonnatööks PS. Vajalik on eesti keele oskus ja valmidus töötada vajadusel ka öises vahetuses
Nefab Packaging OÜ Killustiku 6, Lagedi, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
14 Sep, 2019
€1,200 - €1,400 kuus
Toodete ja materjalide nõuetekohane pakkimine ja transpordiks ettevalmistamine Pakendatud toodete autole laadimine,  dokumentide täitmine Töö graafiku alusel esmaspäevast-reedeni: kella 06:30-14:30; 14:30-22:30 Eeldame varasemat töökogemust laos.
Nefab Packaging OÜ Aruküla tee 59, Jüri, Harju County, Estonia Täisajaga - Full Time
14 Sep, 2019
€1,200 - €1,800 kuus
 PAIGALDAJA Töö sisu: Postkastide, pakiautomaatide, käsipuude, aknarestide ja piirete paigaldus. Klientidega kohtumine, et neile sobiv lahendus leida. Liikuv töö. Enamasti Tallinnas ja Harjumaal. Vajadusel ka pikemad sõidud üle Eesti. Eelnev töökogemus antud valdkonnas ei ole vajalik.   Nõudmised kandidaadile: On varem kasutanud elektritööriistu. Loogiline mõtlemine. Kohusetundlikkus ja täpsus. Jooniste lugemise oskus. B- kategooria juhilubade olemasolu. Töökorraldamise ja ajaplaneerimise oskus. Probleemide jooksev lahendamise oskus. Oluline on see, et tööd tehakse täpselt ja klientidega suheldakse viisakalt.   Omalt poolt pakume: Brutopalk 1200 - 1800€ kuus. Väikest ja sõbralikku kollektiivi. Äärmiselt paindliku graafikut (sobilik üliõpilasele), samas kindlat ja püsivat töökohta. Rääkida kaasa oma tööaja planeerimises. Võimalust töötada osalise koormusega. Väljaõpet tööriistade kasutamise ja ohutustehnika alal. Tööauto kasutamise võimalust. Võimalus teenida põhipalgale lisaks ka tulemustasu.
Belle Industries BV OÜ Harju County, Estonia Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time