Site Online Counter
Skip to main content

Jagamisteenus

Kandideeri.ee töökuulutuste reklaami- ja Jagamisteenus

Jagamisteenus. Kandideeri.ee pakub töökuulutuste ja koolituste reklaami- ning jagamisteenust.

Kandideeri.ee hallata on 290 sotsmeedialehte/gruppi. Me ei reklaami neid. Idee on, et igal lehel oleks võimalikult suur % erinevaid inimesi. Kui Teie teete sotsmeedias ühe jagamise, siis meie teeme samal ajal kuni 290 jagamist. Ja veel, mitte keegi ei kustuta neid meie jagatud postitusi ära, need jäävad sotsmeediaavarustesse ja on sealt leitavad.

Samal ajal, kui me jagame teie töökuulutusi, olete teie pildis ja Teie tuntus kasvab ning kinnistub veelgi, samuti kasvatab see käivet. Soovitamegi seepärast Teil mitte ainult personali meie kaudu otsida vaid kasutada oma töökuulutusi luues seda ressurssi ära ka oma turunduses. Selline hulk sotsmeediakanaleid teeb meie teenuse unikaalseks ja seda ei ole ka võimalik kopeerida, kuna me alustasime juba 2010 aasta augustis ja kõik kanalid on kasvanud ning kasvavad orgaaniliselt.

Kui kõik meie sotsmeediakontaktid oleksid ühel lehel, siis oleks toimivus 290 korda vähem efektiivne. See lahendus, et "õunad pole ühes korvis" aitab säästa Teie raha, meie raha ja parandada otsingu tulemusi ning luua kiiremini lai ja tõhusamalt toimiv reklaamiulatus. Vaata näiteks meie esimest lehte sotsmeedias: www.facebook.com/lookingforajob

Töö- ja koolitusvaldkonna kuulutuste "Jagamisteenus":

nüüd ei ole enam tähtis, kas töökuulutus on avaldatud http://www.kandideeri.ee -s või mitte, tegelikult ei ole enam üldse oluline, kus originaalkuulutus asub.

Pakume jagamisteenust kõigile huvilistele hinnaga 50€/tund. Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Haldan ca 290 sotsiaalmeediakanali ja minu möödunud 7 päeva postitusi oli jälgimas 274653 inimest.

 

 

Säästan Teie aega, viies Teie postituse lühikese ajaga mõistliku tasu eest suure hulga inimesteni, keda sellelaadne info huvitab (nad kõik on enda vabal tahtel isiklikust huvist lähtuvalt minu kanalitega liitunud - alates augustist 2010). Näiteks: kui te jagaksite 1 oma kuulutust samas mahus, kuluks teil selleks 21 tundi ilma pausi tegemata.

Kontakteeru jaanus@kandideeri.ee (+37256808700) või tasu kohe hinnakirjast Stripe maksega.

Aitan meeleldi:)

Jaanus