Visitor Counter Online
Mastodon Skip to main content

Meist - About Us

Tere tulemast Kandideeri.ee tööportaali – oleme sinu usaldusväärseks partneriks tööpakkumiste leidmisel ja töötajate värbamisel Eestis ning mujal maailmas! Kandideeri.ee on dünaamiline ja kasutajasõbralik veebikeskkond, mis ühendab tööotsijad ja tööandjad, luues ideaalse platvormi sobivate töökohtade leidmiseks.

Meie eesmärk on tagada, et Kandideeri.ee oleks otsimootoritele hästi leitav ning kasutajatele lihtsalt kättesaadav. Tänu meie tõhusatele otsingumehhanismidele ja intuitiivsele kasutajaliidesele saavad tööotsijad kiiresti ja lihtsalt leida värsked tööpakkumised, töökuulutused ja vabad töökohad, mis vastavad nende oskustele, kogemustele ja eelistustele.

Kandideeri.ee tööportaal pakub laia valikut töökohti erinevates sektorites, alates IT-st, müügist ja turundusest kuni tervishoiu, hariduse ja tootmiseni. Tööotsijad saavad kasutada meie täpset otsingufiltrit, et kitsendada oma otsingut vastavalt konkreetsetele kriteeriumidele, nagu asukoht, ametinimetus, töökogemus ja palju muud. Lisaks saavad nad oma CV-d laadida üles meie platvormile, et suurendada oma nähtavust potentsiaalsete tööandjate seas.

Tööandjatel on võimalus kasutada Kandideeri.ee tööportaali, et avaldada oma tööpakkumisi laiale tööotsijate auditooriumile. Meie kvaliteetne otsimootor ja reklaamivõimalused tagavad, et tööandjad jõuavad kiiresti ja tõhusalt oma sihtgrupini. Lisaks saavad nad hõlpsasti sirvida ja sorteerida kandidaatide CV-sid ning suhelda otse potentsiaalsete kandidaatidega läbi meie sisseehitatud sõnumitooja.

Kandideeri.ee on teie jaoks justkui tööotsingu ja värbamise maailma teejuht, mis pakub suurepäraseid võimalusi nii tööotsijatele kui ka tööandjatele. Oleme pühendunud sellele, et hõlbustada Eesti tööturul liikumist ja luua tugevad töösuhete sidemed.

Liituge Kandideeri.ee tööportaaliga juba täna ja laske meil aidata teil leida unistuste töökoht või sobilikud töötajad. Otsige tööpakkumisi, töökuulutusi ja vabu töökohti ning looge jätkusuutlik töösuhe, mis viib teid edule!

Kandideeri.ee pakub võimalust jagada töökuulutusi ainulaadses kandidaatide võrgustikus, mis hõlmab 270 erinevat sotsiaalmeedialehte. Lisaks sellele võimaldab platvorm täpset sihtimist, pakkudes laia valikut kategooriaid, mis aitavad töökuulutusi suunata täpselt õigele sihtgrupile.

Kandideeri.ee on juhtiv tööportaal, mis on loodud eesmärgiga ühendada tööotsijad ja tööandjad Eestis. Meie eesmärk on muuta töö leidmine ja pakkumine lihtsaks, kiireks ning tõhusaks protsessiks. Kasutades meie platvormi, saavad tööotsijad otsida tuhandete erinevate tööpakkumiste seast ning tööandjad saavad leida kvalifitseeritud kandidaate.

Meie tööportaali peamine fookus on tööpakkumised. Me püüame pakkuda laia valikut erinevaid töökohti erinevates valdkondades, alates IT-st, turismist ja restoranidest kuni finantssektori ja hariduseni. Oleme teinud kõik endast oleneva, et kõik tööotsijad leiaksid meie portaalist sobiva tööpakkumise vastavalt oma oskustele, haridusele ja karjäärieesmärkidele.

Kandideeri.ee tööportaal pakub ka mitmeid kasulikke funktsioone, et aidata tööotsijatel leida endale sobivat tööd. Meie otsingumootor võimaldab filtreerida tööpakkumisi erinevate kriteeriumide alusel, nagu näiteks asukoht, töövaldkond, palgatase ja töögraafik. Samuti saavad tööotsijad luua endale profiili, laadida üles oma CV ja kasutada meie sõnumisüsteemi, et suhelda otse tööandjatega.

Kui olete tööandja, pakume teile võimalust reklaamida oma tööpakkumisi meie platvormil. Saate oma ettevõtte ja tööpakkumiste kohta üksikasjalikku teavet esitada ning jõuda suure hulga potentsiaalsete kandidaatideni. Oleme loonud ka võimaluse otsida töötajaid otse meie andmebaasist, valides sobivad kriteeriumid.

Kandideeri.ee on teadlik, kui oluline on olla nähtav otsingumootorites ja seetõttu oleme pööranud erilist tähelepanu SEO-le (otsingumootorite optimeerimisele). Meie platvorm on optimeeritud tööpakkumiste märksõnade ja otsinguterminite jaoks, et tagada parim nähtavus ja leitavus nii tööotsijatele kui ka tööandjatele.

Kui otsite tööd või soovite leida kvalifitseeritud kandidaate, siis on Kandideeri.ee tööportaal teie jaoks õige valik.

Oleme loonud kasutajasõbraliku keskkonna, mis võimaldab teil hõlpsasti navigeerida meie tööportaali ja leida just teile sobivad tööpakkumised. Meie platvormi disain on lihtne ja intuitiivne, mis tagab sujuva kasutajakogemuse.

Lisaks tööpakkumiste leidmisele pakume ka karjäärinõustamist ning väärtuslikke ressursse tööotsijatele. Meie blogis ja infosektsioonis leiate praktilisi juhiseid CV koostamiseks, tööintervjuudeks valmistumiseks ning karjäärialaste oskuste arendamiseks. Soovime, et meie platvorm ei oleks lihtsalt tööotsinguks, vaid ka karjääri kasvu ja arengu toetamiseks.

SEO (otsingumootorite optimeerimine) on meie jaoks oluline. Me kasutame tööpakkumiste märksõnu strateegiliselt, et tagada meie platvormi suurem nähtavus otsingutulemustes. Teie tööpakkumised on seega paremini leitavad ja jõuate laiema sihtrühmani. Me kasutame ka muud SEO parimaid tavasid, et tagada meie platvormi kõrge kvaliteet ja parem leitavus otsingumootorites.

Kandideeri.ee tööportaal on loodud teie vajaduste rahuldamiseks. Meie eesmärk on aidata tööotsijatel leida unistuste töökoht ning aidata tööandjatel leida parimad kandidaadid. Kui soovite olla osa meie tööportaali kogukonnast või vajate abi tööotsingul, siis külastage Kandideeri.ee ja laske meil aidata teil järgmises karjäärisammus!

Kandideeri.ee - Sinu tee unistuste töökohani!

Meil on enam kui 361 918  karjäärihuvilist jälgijat Facebookis (15.08.2023)

Jobs in Finland. Töö Soomes.

Facebook.com/lookingforajob

Avaliku palgaga tööpakkumised ja avaliku palgaga töösoovid

TÖÖ Tööpakkumised Töökuulutused Kandideeri.ee

jne ...


HINNAKIRI TÖÖANDJALE - klõpsa

Tööportaal Kandideeri:

  • üle 13 aasta sotsmeedias tööalase info jagamise kogemust.
  • üle 270 sotsiaalmeedialehe. Iga päev liitub nendega ca 90-900 uut jälgijat.
  • Üle 361 918 inimese igal nädalal jälgib meie postitusi sotsmeedias.
  • Viimase aasta jooksul on portaali külastanud 164 546 inimest, neist 134 635 Eesti elanikud (allikas: Google Analytics 09.05.2023)
  • portaalis on 20000-30000 aktiivset unikaalset Eesti kasutajat kuus.
  • Vähem konkureerivaid kuulutusi.
  • Info jõuab ka nende tublide inimesteni, kes tööportaale ei külasta (töökoht on olemas) aga suhtlevad vabal ajal sõpradega sotsmeedia vahendusel ja võivad Teie kuulutuse seal avastada ning kui see neid kõnetab, siis nad võivad sellele reageerida.
  • Soodsam hind, mis igal nädalal muutub ja sõltub aktiivsete kasutajate arvust lehel. Räägime enamasti 2-3 kohalistest numbritest, küsi julgesti pakkumine või siis tutvu lehel toodete ja hindadega. 
  • Olen tihti suutnud aidata ka neid tööandjaid, kes 3 kuulise kuulutamise järel mitmes suures ja vanas tööportaalis ei leidnud inimest, keda otsisid. Madala hinna tõttu soovitan alati alustada otsinguid minu kaudu, sest kui saate koha täidetud, kaob vajadus suuremate investeeringute järele seoses personaliotsingutega.
  • 100% Eesti kapital

Kandideeri.ee saamislugu.

ALGUS

Kandideeri tööportaali ALGUS, saamislugu

Kandideeri EE algus, saamise lugu

Kandideeri.ee (Kandideeri EE) on kõige laiema sotsmeediaulatusega Eestimaine tööportaal (üle 280 erineva sotsmeedialehe- ja grupi), mis kasvas välja 28.augustil 2010 sotsmeediasse (Facebook) lisatud lehest FB Lookingforajob. Lehe facebooki avas Jaanus Sõrmus, kes oli sel ajal ka ise tööd otsimas.

Jaanus Sõrmus: "Nägin kui kiiresti Facebook kasvas ning kui aktiivsed olid selle kasutajad. Imestasin, et seal polnud veel kohta, kus kasutajad saaksid vahetada omavahel infot võimalike vabade töökohtade kohta, et tööotsijad teaksid siis sinna end pakkuda. Sellest ajendatuna avasingi lehe FB Lookingforajob. See hakkas kiiresti kasvama."

Kandideeri teenust iseloomustavad sõnad: värbamine, personali värbamine, personaliotsing, töökuulutused, tööpakkumised, töökuulutuste jagamisteenus, töökuulutuste reklaamiteenus, tööandja turundus, tööportaaid.

Tegemist oli Eestis esimese lehega, mille kaudu hakati sotsmeedias levitama teavet ettevõtete vabade töökohtade ja tööotsijate töösoovide kohta. Algselt oli tegemist foorumiga sotsvõrgustikus Facebook. Kuna tööotsijaid oli peale majanduskriisi palju, siis hakkas foorum kiiresti kasvama. Facebook ei olnud sel ajal veel Eesti ettevõtjate poolt eriti tuntud ja kes teadsid, ei suhtunud sellesse eriti tõsiselt.

Kui Facebook sulges foorumi sellisel kujul nagu see oli, siis tuli leida lehele muu lahendus, et tööotsijad ja tööandjad üksteist leiaksid. Eestis oli siis juba kaks toimivat tööportaali. Need tööportaalid ei kasutanud sotsmeediat ja alustasid sellega alles paar aastat hiljem. Samuti olid need portaalid tööturul monopoolses seisus ja said seetõttu küsida tööandjailt üsna "krõbedat hinda".

Kuna sotsmeedias levis info ülikiirelt, siis Kandideeri.ee loomise eesmärgiks sai pakkuda tööandjaile soodsama hinnaga teenust ning aidata vabad töökohad samas ka kiiremini täita. Ärimudel pidi toimima kooskasvamise ja -jagamise põhimõttel. Portaali kulud jagatakse kõigi kasutajate vahel. Mida rohkem on kasutajaid, seda madalama hinnaga saab teenust pakkuda ning seda rohkem saab portaalile ka reklaami osta. Et pakkuda madalama hinnaga ja samas parema toimivusega teenust tööandjaile, selleks tuli luua sotsvõrgustikus võimalikult lai Kandideeri EE enda võrgustik.

Täna (08.05.2020) on Kandideeri EE hallata üle 280 erineva sotsmeedialehe ja -grupi. Algusest kuni tänaseni on Kandideeri EE teenindanud ca 4048 tööandjat.

Täna (17.09.2020) on Kandideeri EE hallata ca 290 erinevat sotsmeedialehte ja - gruppi. Algusest kuni tänaseni on Kandideeri EE teenindanud ca 6025 tööandjat.

Alates novembrist 2016 on saadaval Kandideeri EE Google Analytics ja sealt selgub, et sellest hetkest kuni tänaseni (08.05.2020) on lehte külastanud Eesti erinevatelt IP aadressidelt 634878 inimest ja kuni tänaseni (17.09.2020) on lehte külastatud 7158087 -lt erinevalt Eesti IP aadressilt. Tööealisi elanikke on Eestis aga ca 730000-750000.

Meie unikaalses kontaktvõrgustikus on hetkel (17.09.2020) 216388 erineva valdkonna esindajat ja iga päev lisandub 100 kuni 300 uut.

Meie unikaalses kontaktvõrgustikus on hetkel (15.08.2020) 361918 erineva valdkonna esindajat ja iga päev lisandub 90 kuni 900 uut.

#värbamine #värbamisteenus #recruitment #tööpakkumised #personaliotsing

28.augustil 2020 sai Kandideeri 10 aastaseks ja valiti sama aasta Juulis TOP500 maailma parima tööportaali hulka.